Czynienie dobra na rzecz innych zmienia świat na lepsze!
Rok szkolny 2019/2020

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jest to wyjątkowy czas dla Nas wszystkich. Oczekiwanie na wigilię, spotkania z bliskimi, prezenty...W tym czasie szczególnie ważna jest pomoc i wsparcie. Dlatego nasza szkoła organizuje zbiórkę dla schroniska Azorki z Gorzowa Wielkopolskiego, która odbędzie się od 2 do 19 grudnia. W bibliotece szkolnej będzie znajdowała się puszka, do której każdy z Was będzie mógł wrzucić przysłowiową złotówkę.

Wierzymy, że los zwierząt nie jest obojętny uczniom naszej szkoły. Dzięki Wam zwierzakom ze schroniska będzie żyło się lepiej.

Przyjemnie jest pomagać, nie oczekując niczego w zamian.

Pomagajmy !!!

 
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.