NASI UCZNIOWIE NA GORZOWSKIM FORUM GOSPODARCZYM
Rok szkolny 2023/2024

W ubiegły piątek, tj. 15 września 2023 w Filharmonii Gorzowskiej odbyła się piąta edycja Gorzowskiego Forum Gospodarczego. Nas również nie mogło na niej zabraknąć, pojawił się na niej Gracjan Antonowicz z klasy 4TD wraz z Pawłem Kuną z klasy 5TC.
Na forum mieliśmy okazję wysłuchać wielu ekspertów z różnych dziedzin, takich jak marketing czy też dziennikarstwo. Wydarzenie składało się z czterech paneli, które poruszały wiele interesujących tematów.
W jednym z paneli omawiano tematy związane ze współpracą pokoleniową. Dyskutowano na temat tego, czy różne pokolenia, takie jak tzw. "boomersi" i pokolenie Z, mogą ze sobą współpracować i znaleźć wspólny język. Było to fascynujące zagadnienie, które dotyczy wielu firm i organizacji.
W innym panelu poruszono kwestię roli płci w organizacji. Zastanawiano się, czy zawód ma płeć i jakie są różnice między mężczyznami a kobietami w miejscu pracy. Była to ważna rozmowa na temat równouprawnienia i różnorodności w biznesie.
Nie zabrakło również tematów związanych z robotyzacją, automatyzacją i sztuczną inteligencją. Omawiano trendy i wyzwania związane z tymi technologiami oraz ich wpływ na rynek pracy i społeczeństwo.
W trakcie dyskusji, nasz kolega Paweł Kuna aktywnie włączył się w rozmowę. Zadał kilka mądrych pytań i podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat tematu prelekcji. Jego wkład został zauważony przez prowadzących i innych uczestników.
Podczas tego wydarzenia mieliśmy również okazję nawiązać nowe kontakty biznesowe. Poznaliśmy wiele ciekawych osób, które pracują w różnych branżach. Wymieniliśmy się kontaktami i obiecujemy utrzymać te relacje w przyszłości.
To było naprawdę inspirujące doświadczenie, które poszerzyło naszą wiedzę na temat współczesnej gospodarki i dało nam możliwość nawiązania nowych znajomości.

Gracjan Antonowicz


 
Copyright © 2024 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.