progeCAD.pl banner
Witaj na stronie startowej
CIEMNO WSZĘDZIE, GŁUCHO WSZĘDZIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

To już tradycja, że w wigilię Wszystkich Świętych część klas bierze udział w ,,Dziadach”. Monodram Marcina Ciężkiego ,,Dziady samemu” to niecodzienna interpretacja dramatu Adama Mickiewicza. Spektakl oddający grozę ciemnej nocy, cmentarna kaplica oraz niepokojąca muzyka w tle. Świadkami tego wydarzenia były klasy 2a, 2c, 2c, 2d, 2f, 2h, 2o, 2p wraz z opiekunami p. Marzanną Cendrowską, p. Karoliną Horyszko oraz p. Danutą Cywicką.


 
W NASZEJ SZKOLE LUBIMY ŁĄCZYĆ PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Lekcja o tematyce Halloweenowej oraz ćwiczenie słownictwa, gramatyki, umiejętności czytania i słuchania ze zrozumieniem - czemu nie?

Takie właśnie lekcje przez kilka ostatnich dni miały niektóre klasy 1 i 2. Uczniowie w grupach pracowali metodą stacji dydaktycznych. Każda drużyna mogła wybrać jedno z 8 zadań umieszczonych na „stacjach”. W każdym zadaniu było „schowane” zakodowane hasło, po odnalezieniu którego, drużyna mogła przejść do kolejnego zadania.

Taka metoda pracy na lekcji świetnie się sprawdziła, ponieważ każdy z uczniów był maksymalnie zaangażowany w wykonanie zadania i miał okazję sprawdzić swoje umiejętności współpracy w zespole. Uczniowie mieli także możliwość natychmiast sprawdzić poprawność wykonania swoich zadań, wynikiem czego było prawidłowo odnalezione zakodowane hasło.

Ucząc się metodą stacji dydaktycznych uczniowie przejmują pracę na lekcji, a nauczyciel jest jedynie nadzorującym, który w każdej chwili może podpowiedzieć czy pokierować.

Każda drużyna z wielkim zaangażowaniem walczyła o wygraną, jednocześnie dobrze bawiąc się treściami o tematyce Halloween.

Mariana Golodniak


 
NASZ SPORTOWY ŚLAD W POZNANIU PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Z dumą informujemy, że 22 października 2023 r. nasz uczeń Paweł Wróbel z klasy 5 TG - technik OZE - przebiegł 22. Poznań Maraton (42,195 km) w czasie 3:54:43

Serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w kolejnych biegach!


 
Mamy medal! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dnia 21 października 2023 r. Gabriel Karolczuk z klasy 1TH – technik robotyk zdobył brązowy medal na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w zapasach klasycznych w Żarach. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wychowawca mgr Dominika Jastrząb 
ELEKTRYCZNI TENISIŚCI STOŁOWI MISTRZAMI GSM PO RAZ DRUGI!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

20 października 2023 r podczas Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży nasza drużyna, w składzie:

Filip Dikmajer z klasy 4 TP

Adam Maniewski z klasy 3 TP

Daniel Różycki z klasy 3 TB,

po raz drugi z rzędu sięgnęła śmiało po tytuł Mistrza Gorzowa Wielkopolskiego w zaciętej rywalizacji szkół ponadpodstawowych.

Opiekunem naszych niezwodnych tenisistów stołowych jest Pan Roman Leśnicki.

Gratulujemy naszym zwycięzcom i trzymamy mocno kciuki za ich nadchodzący występ w finale wojewódzkim! 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 201
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.