progeCAD.pl banner
Witaj na stronie startowej
Nasi Energetycy znów wśród najlepszych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Intensywne i szybkie, bo zaledwie tygodniowe przygotowania i uczniowie naszego Technikum w Zawodzie Technik Energetyk wystartowali  15.06.21r. o godzinie 11:00 w konkursie organizowanym przez PGE Energia Ciepła S.A. i spółki zależne o nazwie „I Szkolny Energetyczny Challenge”. Wydarzenie przeznaczone wyłącznie dla szkół, z którymi współpracuje PGE czyli m.in. naszego gorzowskiego „Elektryka”.

W rywalizacji wzięło udział 18 drużyn z całej Polski, z czego dwie z naszej szkoły. Po bardzo emocjonującej walce, pełnej rotacji i przetasowań w tabeli wyników, ostatecznie jeden z naszych zespołów w składzie: Jakub Ciesielski, Jakub Białczak, Mateusz Głąb, Przemysław Litkowiec (klasa 2GT4) zdobył pierwsze miejsce i bardzo atrakcyjne nagrody. Druga z drużyn w składzie: Michał Olbryś, Filip Kozikowski, Jakub Krawiec, Bartłomiej Suterski (klasa 2GT5) uplasowała się na piątej pozycji.

Za chwilę wakacje, ale jak widać, niektórzy uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych umilą je sobie sukcesami i nagrodami.

Uczniom obu drużyn gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
Konsultacje Nowego Stypendium Premiera PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

14 czerwca 2021r. uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych: Małgorzata Jastrzębska z klasy 2CT5,Paweł Kuna z klasy 2CT5, Kacper Snopek z klasy 3TC, Dawid Hajduk z klasy 3TC oraz Adrian Goral z klasy 3TD, brali udział w Konsultacjach Nowego Stypendium Premiera.

Spotkanie odbyło się online i zostało podzielone na trzy części. W pierwszej kolejności odbyło się spotkanie uczniów z Panem Piotrem Mazurkiem - Pełnomocnikiem Rządu ds. Polityki Młodzieżowej, a także Panią Justyną Orłowską - Pełnomocnikiem Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech.

Później, w drugiej części, około czterystu uczestników spotkania zostało podzielonych na 3-4-osobowe grupy, w których uczniowie wypełniali wspólnie ankiety i dzielili się między sobą propozycjami zmian zasad przyznawania stypendium.

Na koniec spotkania, część grup mogła w szerokim gronie przedstawić efekty swojej pracy.


 
WYNIKI WYBORÓW UZUPEŁNIAJĄCYCH DO MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Szkolna Komisja Wyborcza informuje, iż do Młodzieżowej Rady Miasta Gorzowa Wielkopolskiego został wybrany Aleksander  Wegner .

Ogromne gratulacje!  Wierzymy, że będzie  godnie reprezentować swoich rówieśników przed władzami miasta . Jesteśmy dumni, że chce wziąć odpowiedzialność za swoje środowisko lokalne.

Życzymy wielu sukcesów w podejmowaniu działań oraz  wytrwałości w ich realizacji.


 
WYBORY UZUPEŁNIAJĄCE DO MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 11 czerwca 2021 07:58

Zgodnie z obietnicą podajemy listę kandydatów Zespołu Szkół Elektrycznych do Młodzieżowej Rady Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Oto ona:

1.Styczyński Kuba
2.Wegner Aleksander

14 czerwca każdy uczeń będzie miał możliwość udzielenia jednego głosu, na wybranego kandydata.  W tym dniu w naszej  bibliotece od godziny 9:00 do 14:00 będzie znajdowała się urna, do której każdy uczeń będzie mógł wrzucić kartę do głosowania. Szkolna Komisja Wyborcza zliczy wyniki i poda je do publicznej wiadomości 14 czerwca po godz. 15:00.

Natomiast 15 czerwca zostanie ona przekazana do Przewodniczącego Rady Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.

 
Konkurs matematyczny KANGUR PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur. Startowali w dwóch kategoriach wiekowych: Junior – klasa I liceum i technikum oraz Junior – klasa II liceum i technikum. Na szczególną pochwałę zasługuje Aleks Kucharski uczeń klasy 1TC, który został wyróżniony za uzyskanie bardzo dobrych wyników. Na drugim miejscu wśród uczniów klas pierwszych uplasował się Maksymilian Andrzejewski z klasy 1TC, na trzecim Bartosz Lisek z 1TG, a na czwartym Miłosz Kotwicki z 1TG. Na pochwałę zasługuje również uczeń klasy 2ET5 Wiktor Jachimczak.


  

Dominika Jastrząb

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 176
Copyright © 2022 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.