progeCAD.pl banner
Witaj na stronie startowej
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Drodzy Uczniowie, Wychowawcy, Nauczyciele, nadszedł ostatni dzień Roku Szkolnego 2020/2021.
Wszyscy pamiętamy ten pierwszy, pełen obaw i ciekawości. Dziś jesteśmy bogatsi o doświadczenie, jakim było prowadzenie nauki w systemie zdalnym. Kolejny, naznaczony pandemią, rok za nami. Był trudny, szczególnie dla klas pierwszych, które musiały zmierzyć się ze zmianą szkoły i otoczenia. Wszystkim nam należą się gratulacje. Przetrwaliśmy zdalne nauczanie, wielu przewidywało, że będzie ono powodem pogorszenia wyników w nauce. Ku dużemu zaskoczeniu okazało się, że nigdy nie odnotowaliśmy tak wielu świadectw z wyróżnieniem, jest ich aż 85:


3Tc Tech. 7

Hajduk Dawid

6,00

3Tc Tech. 7

Snopek Kacper

6,00

3Td Tech. 7

Goral Adrian

5,67

2pT4 Tech. 7

Rogalski Radosław

5,65

2cT5 Tech. 7 sp

Jastrzębska Małgorzata

5,63

2dT4 Tech. 7

Karasiński Paweł

5,63

4Tb Tech. 7

Masiukiewicz Wiktoria

5,55

2eT5 Tech. 7 sp

Jachimczak Wiktor

5,50

2pT4 Tech. 7

Boruń Łukasz

5,50

1Tb Tech. 7 sp

Ulatowski Aleksander

5,48

...


Klasy, które uzyskały najlepsze wyniki, czyli najwyższą średnią w nauce to:

1Td- 4,42; 1Tp- 4,40; 2Tp- 4,10;1Tb- 4,00; 4tf- 4,00

Najwyższą frekwencją pochwalić się mogą klasy :

1Tb- 94,6%; 1Td- 93,5%; 1Tc- 93,5%; 1Tp- 91,5%; 2Tb5- 91,6%


Dumą napawają nas uczniowie, którym przyznane zostanie Stypendium Naukowe Prezydenta Miasta Gorzowa, są to:

Dawid Hajduk -3 Tc, zawód: technik automatyk,

Kacper Snopek- 3 Tc, zawód: technik automatyk,

Michał Piekutowski – 3 Td, zawód: technik informatyk,

Wiktoria Masiukiewicz – 4 Tb, zawód: technik mechatronik,

Konrad  Meling – 4 Tb, zawód: technik mechatronik,

Jakub Pawłowski- 4 Tb, zawód: technik mechatronik.


Typowanymi do Stypendium Prezesa Rady Ministrów są:

Małgorzata Jastrzębska- 2 Tc5,zawód: technik automatyk,

Kacper Snopek – 3 Tc, zwód: technik automatyk.


Kandydatem do Stypendium Ministra Właściwego ds. Oświaty i Wychowania ( MEiN) jest:

Kacper Snopek.


SERDECZNIE GRATULACJE!

Uczniowie i nauczyciele dali z siebie wszystko, aby sprostać nowym wymaganiom i oczekiwaniom. Mimo to, wszyscy mamy nadzieję, że to był  ostatni rok, w którym doświadczyliśmy nauczania zdalnego. Wierzymy, że od września będziemy mogli spotykać się wyłącznie w trybie stacjonarnym.

Serdecznie dziękuję za trud włożony we wspólne osiągnięcie sukcesów. Mam nadzieję, że przyszły rok będzie pełen zwycięstw i radości. Wszystkim życzę udanych, zdrowych i naznaczonych wspaniałym wypoczynkiem wakacji, niech każdy dzień wita słońcem
i pogodą.

Do zobaczenia w tym samym gronie, powiększonym o uczniów klas pierwszych  we wrześniu.


Pełna lista uczniów z wyróżnieniem: LINK


 
Konkurs Talentów / Integracja klas 1 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W związku z bardzo wysokim i wyrównanym poziomem artystycznym przesłanych prezentacji oraz z olbrzymim zaangażowaniem uczniów i wychowawców klas, wszystkie klasy pierwsze, które przesłały wykonane zadania, zostają nagrodzone Dniem Jokera do wykorzystania w przyszłym roku szkolnym. Jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych, który można przeznaczyć na wyjście do kina, wycieczkę, itp.

 Samorząd Uczniowski

 
Stypendia naukowe Prezydenta Miasta Gorzowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 23 czerwca 2021 12:59

Po raz kolejny  Prezydent Miasta Gorzowa przyznał stypendia naukowe i artystyczne najzdolniejszym uczniom gorzowskich szkół.  22 czerwca br. w Filharmonii Gorzowskiej władze miasta wręczyły stypendia 88 uczniom, którzy wykazali się wyjątkowymi zdolnościami w roku szkolnym 2020/2021.

Stypendia zostały przyznane uczniom, którzy w roku szkolnym 2020/2021 uzyskali wybitne osiągnięcia i z sukcesem reprezentowali  miasto i szkoły w olimpiadach, konkursach przedmiotowych oraz artystycznych. Decyzję w sprawie stypendiów, prezydent podjął na podstawie rekomendacji komisji do spraw stypendiów naukowych i artystycznych.

Wśród  najzdolniejszych uczniów Gorzowa znaleźli się również uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych tj. Dawid Hajduk  i Kacper Snopek z klasy 3Tc, którzy otrzymali stypendium naukowe I stopnia oraz Michał Piekutowski z klasy 3Td, jak również Wiktoria Masiukiewicz, Konrad Meling i Jakub Pawłowski  tegoroczni absolwenci ZSE z klasy 4Tb, którzy otrzymali stypendium naukowe II stopnia.

W uroczystości, uczestniczyli - prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki i jego zastępca Małgorzata Domagała, gorzowskie radne Halina Kunicka i Grażyna Wojciechowska, dyrektor wydziału edukacji Renata Pliżga, dyrektorzy szkół, nauczyciele i przede wszystkim uczniowie gorzowskich szkół – stypendyści oraz ich koleżanki i koledzy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim stypendystom miasta Gorzowa, a przede wszystkim naszym uczniom dziękujemy, że w ten sposób przyczynili się do promocji naszej szkoły. Dziękujmy również nauczycielom za pomoc w przygotowaniu uczniów do osiągnięcia sukcesu.
 
IX KONFERENCJA MŁODZIEŻY W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

14 czerwca uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych wzięli udział w IX KONFERENCJI MŁODZIEŻY „WAKACJE BEZ ZAGROŻEŃ”. Organizatorem konferencji była niezłomna Prezes Fundacji „Czysta Woda” Grażyna Wojciechowska a Patronem Honorowym Prezydent Miasta Gorzowa Jacek Wójcicki.

Tegoroczne wydarzenie otworzył brawurowy pokaz akcji ratowniczej. Pracownicy Państwowej Straży Pożarnej oraz Policji zaprezentowali swoje umiejętności podczas symulacji wypadku drogowego. Akcję wzbogacono o pokaz uwalniania osób poszkodowanych z wnętrza pojazdu oraz  pojazdów i sprzętu ratowniczego. Młodzież mogła podziwiać również pokaz psów ratowniczych.

Po pokazie uczniowie udali się do wnętrza Gorzowskiej Filharmonii. Przy wejściu czekały na uczestników materiały informacyjne i gadżety odnoszące się do tematu konferencji.  Następnie zebrani wysłuchali wykładów prelegentów z Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego i Akademii Wychowania Fizycznego, którzy poruszyli następujące tematy:

  • Pandemia COVID-19 – fakty i mity
  • Depresja wśród młodzieży – pierwsze objawy
  • Środki psychoaktywne i e-papierosy
  • Pierwsza pomoc przedmedyczna

Pod względem organizacyjnym konferencję wspierali uczniowie klasy 3 Te, członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu, pod przewodnictwem mgr Ewy Pańczyk. Pokaz uświetnił elektryzujący występ szkolnego zespołu muzycznego „Pod napięciem”, którego opiekunem jest mgr Krystyna Leśko.

Za zaangażowanie, wkład oraz pomoc w organizacji Konferencji Młodzieży podziękowania i życzenia dalszych sukcesów otrzymali:

mgr inż. Stanisław Jodko – Dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim

mgr Krystyna Leśko – Wice -Dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim

mgr Ewa Pańczyk – Opiekun Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim

 

mgr Karolina Horyszko

mgr Anna Inman

mgr Ewa Pańczyk


 
KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W kwietniu z inicjatywy i we współpracy z Centrum Kształcenia Językowego THE POINT z Krakowa w naszej szkole odbył się konkurs języka angielskiego online. Celem konkursu było zwiększenie świadomości młodzieży o korzyściach wynikających z posiadania umiejętności językowych oraz zainteresowanie uczniów rozwojem własnych kompetencji językowych. W konkursie wzięli udział uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich technikum. Zwycięzcami zostali:

Jakub Komorowski- Marcjan z klasy 3TE i Oliwier Bażant z klasy 2TF.

Serdecznie gratulujemy!

mgr Anna Inman i Zespół Języków Obcych


 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 176
Copyright © 2022 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.