progeCAD.pl banner
Witaj na stronie startowej
Stanęli w szranki XLV OOWEiE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

04 lutego 2022 r. silna reprezentacja naszej szkoły zarejestrowała się w Krakowie na Akademii Górniczo – Hutniczej, gdzie odbyła się uwzględniona w rejestrze olimpiad Ministerstwa Edukacji i Nauki część A (pisemna) II etapu XLV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej.

Był to  II ogólnopolski etap i uczestniczyło ponad 400 uczniów z całej Polski. W każdej z siedmiu grup tematycznych znalazło się po 2 uczniów reprezentujących gorzowski Elektryk.

Aktualnie z wypiekami na twarzach czekamy na oficjalne wyniki rozgrywek. Nadmieńmy, że wstępne wyniki są obiecujące.

Za dostarczenie wielu pozytywnych emocji dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w etapie szkolnym oraz w eliminacjach ogólnopolskich w Krakowie. Gratulujemy zaangażowania w jak najlepsze przygotowanie do OOWEiE, a tym samym godne reprezentowanie siebie oraz Zespołu Szkół Elektrycznych.

Tym najlepszym, którzy zakwalifikują się do finału OOWEiE życzymy powodzenia w finałowych etapach olimpiady oraz wytrwałości w dalszych przygotowaniach.

 mgr inż. Mikołaj Gierłowski

mgr inż. Grzegorz Remiszewski


 
OSTATNIE POŻEGNANIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Józefa Konopelskiego,

który pełnił funkcję dyrektora szkoły w latach 1981-1990. Pan Józef Konopelski był nie tylko bardzo dobrym dyrektorem szkoły, ale również wspaniałym nauczycielem matematyki.

Pamiętają go doskonale absolwenci których uczył.

Kiedy został dyrektorem w latach 80-tych dla szkoły zaczął się nowy czas. Szkoła została zmodernizowana i odnowiona. Rozpoczął przebudowę wielu istniejących pracowni i tworzył nowe.

Wszyscy zapamiętamy Pana Józefa jako człowieka wyjątkowego, szlachetnego, o bardzo dobrym sercu, który tworzył wspaniałą atmosferę do pracy i nauki. Troszczył się o wszystkich pracowników szkoły. Dbał o dobro każdego ucznia, jego rozwój i  poczucie bezpieczeństwa.

Na długo pozostanie w naszej pamięci. 
Perspektywy 2022 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Tytuł Srebrnej szkoły w rankingu miesięcznika Perspektywy 2022  dla Zespołu Szkół Elektrycznych to ogromna radość i duma. Szkoła po raz kolejny znalazła się w gronie najlepszych techników w Polsce. To efekt wytężonej pracy i nauki  wszystkich uczniów i nauczycieli oraz wsparcie rodziców.  Pozycja szkoły w rankingu cieszy nas tym bardziej, że czas  pandemii był trudnym okresem dla naszych uczniów a mimo to osiągnęliśmy wysokie wyniki egzaminów zewnętrznych i olimpiad.

Gratulujemy wszystkim uczniom i ich nauczycielom oraz życzymy dalszych sukcesów

 

Perspektywy 2022

 
Zbiórka na WOŚP z Elektrykiem ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   


Link do eSkarbonki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/8v9qyd


 
OSTATNIE POŻEGNANIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   


 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 182
Copyright © 2022 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.