progeCAD.pl banner
Witaj na stronie startowej
!!! Drugi raz przystępujemy do bicia rekordu !!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Przerwa na czytanie jest akcją czytelniczą realizowaną w Polsce i na świecie, w poprzednim roku o tysiąc więcej placówek oświatowych wzięło w niej udział, wśród nich MY- Zespół Szkół Elektrycznych, a akcja odbyła się w aż 2667 instytucjach w Polsce i 22 innych państwach. Dodatkowo został ustanowiony niewyobrażalny rekord w liczbie osób czytających na przerwie i wyniósł on 578 TYSIĘCY 433 OSÓB.

W tym roku akcja odbędzie się 10 października, tj. we wtorek.

O szczegółach będziemy informowali, jednak najważniejszym jest, aby w tym dniu każdy UCZEŃ, NAUCZYCIELI I POZOSTALI PRACOWNICY SZKOŁY, wzorem ubiegłego roku, zechcieli zrobić sobie Przerwę na czytanie !!!

 
Integracja 1TK PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Chcielibyśmy podzielić się wrażeniami z dnia integracji klasy, która odbyła się 8 września na boiskach Kukuły. Klasa 1Tk zorganizowała dzień pełen sportowych wrażeń i dobrej zabawy, w ramach którego odbył się turniej siatkówki plażowej na boiskach oraz wspólne grillowanie.

Turniej siatkówki plażowej był głównym wydarzeniem dnia. Rozgrywki były pełne emocji i rywalizacji, a uczniowie podzielili się na zespoły, aby stawić czoła sobie na piasku. Zawody były nie tylko okazją do rywalizacji, ale również do budowania więzi w klasie. Widzieliśmy ogromne zaangażowanie i ducha drużyny u wszystkich uczestników. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom za wspaniałą postawę!

Po wyczerpujących zawodach wszyscy udaliśmy się na wspólne grillowanie. To była doskonała okazja, aby w miłej atmosferze spędzić czas razem. Dziękujemy Danielowi, który przyczynił się do przygotowania pysznych potraw i zapewnił nam niezapomnianą ucztę.

Integracja klasy w formie turnieju siatkówki plażowej i grillowania była nie tylko doskonałą okazją do zabawy, ale także do zacieśnienia więzi w klasie. Mamy nadzieję, że to tylko początek naszych wspólnych przygód, a jeszcze wiele ciekawych wydarzeń przed nami.-=Zdjęcia=-


 
Wystrzałowa integracja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W piątek rano 8 września zwarci i gotowi informatycy i programiści z klasy 1TF stawili się na zawołanie wychowawczyni w TMA ZONE. Choć słońce przyświecało, trawa była jeszcze mokra. Wszyscy jednak z zapałem zajęli pozycje i stanęli do walki. Szala zwycięstwa przechylała się to na stronę czerwonych, to niebieskich, nikt nie dawał za wygraną. Ze zroszonym czołem, ale i satysfakcją pałaszowano kiełbaski z grilla, które czekały na głodnych (nie tylko zwycięstwa). To tylko przedsmak nowych zdobyczy, które z pewnością jeszcze przed nimi. Życzymy sobie  wielu tak miłych chwil w swoim gronie. Do następnego razu!

Wychowawczyni Marzanna Cendrowska-=Zdjęcia=-


 
KOMU, KOMU ????!????!.....BO IDĘ DO DOMU !!!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Kolejny raz Nasi uczniowie wykazali się przedsiębiorczością, jednak nauka nie poszła w las.

Przez ostatnie trzy dni hol przy ul. Dąbrowskiego, w czasie trwania długiej przerwy, zamienił się w istne targowisko. Trudno oszacować czy sprzedających, czy zainteresowanych kupnem podręczników było więcej. Jak co roku, ze wsparciem, przede wszystkim finansowym, przybyli również rodzice pierwszoklasistów, była też babcia. Poszukiwaniom podręczników towarzyszyły ogromne emocje. Chętnych było wielu, bo i ceny  atrakcyjne. Można było nabyć pojedyncze sztuki, ale byli i tacy szczęściarze, którym udało się zakupić zestaw podręczników. Sprzedający próbowali windować ceny, przy czym zdawali sobie sprawę, że muszą się one mieścić w granicach rozsądku, bo w przeciwnym razie nie ubiją interesu.
Targom nie było końca, najważniejsze, że kończyły się one obopólnym zadowoleniem.

Każdy zainteresowany kupnem lub sprzedażą podręczników mógł zamieścić swoje ogłoszenie na tablicy, która po zakończeniu kiermaszu, przez kilka dni, będzie wystawiona przy radiowęźle szkolnym ( parter ), a następnie w bibliotece szkolnej.

Wszystkim za udział serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok!!!!

Ewa Fudała


-=Zdjęcia=-


 
SREBRNI SPORTOWCY SPARTAKIADY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W dniu 11 września 2023 w Szkole Podstawowej nr 20 odbyło się podsumowanie Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży za rok 2022/2023. Nasza Szkoła brała udział praktycznie we wszystkich rozgrywkach zajmując wysokie miejsca. Gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział, gdyż właśnie dzięki Waszym osiągnięciom indywidualnym i drużynowym w ogólnej klasyfikacji szkół ponadpodstawowych zajęliśmy WYSOKIE II MIEJSCE !

Dziękujemy za godne reprezentowanie Naszej Szkoły i zachęcamy do treningów w bieżącym roku szkolnym.

Kadra Nauczycieli Wychowania Fizycznego


 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 201
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.