progeCAD.pl banner
Witaj na stronie startowej
NASI UCZNIOWIE NA GORZOWSKIM FORUM GOSPODARCZYM PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W ubiegły piątek, tj. 15 września 2023 w Filharmonii Gorzowskiej odbyła się piąta edycja Gorzowskiego Forum Gospodarczego. Nas również nie mogło na niej zabraknąć, pojawił się na niej Gracjan Antonowicz z klasy 4TD wraz z Pawłem Kuną z klasy 5TC.
Na forum mieliśmy okazję wysłuchać wielu ekspertów z różnych dziedzin, takich jak marketing czy też dziennikarstwo. Wydarzenie składało się z czterech paneli, które poruszały wiele interesujących tematów.
W jednym z paneli omawiano tematy związane ze współpracą pokoleniową. Dyskutowano na temat tego, czy różne pokolenia, takie jak tzw. "boomersi" i pokolenie Z, mogą ze sobą współpracować i znaleźć wspólny język. Było to fascynujące zagadnienie, które dotyczy wielu firm i organizacji.
W innym panelu poruszono kwestię roli płci w organizacji. Zastanawiano się, czy zawód ma płeć i jakie są różnice między mężczyznami a kobietami w miejscu pracy. Była to ważna rozmowa na temat równouprawnienia i różnorodności w biznesie.
Nie zabrakło również tematów związanych z robotyzacją, automatyzacją i sztuczną inteligencją. Omawiano trendy i wyzwania związane z tymi technologiami oraz ich wpływ na rynek pracy i społeczeństwo.
W trakcie dyskusji, nasz kolega Paweł Kuna aktywnie włączył się w rozmowę. Zadał kilka mądrych pytań i podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat tematu prelekcji. Jego wkład został zauważony przez prowadzących i innych uczestników.
Podczas tego wydarzenia mieliśmy również okazję nawiązać nowe kontakty biznesowe. Poznaliśmy wiele ciekawych osób, które pracują w różnych branżach. Wymieniliśmy się kontaktami i obiecujemy utrzymać te relacje w przyszłości.
To było naprawdę inspirujące doświadczenie, które poszerzyło naszą wiedzę na temat współczesnej gospodarki i dało nam możliwość nawiązania nowych znajomości.

Gracjan Antonowicz


 
ELEKTRYK RULEZ !!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W dniach 21-22.09.2023 odbył się turniej koszykówki 3:3 w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży i Memoriału imienia Włodzimierza Ćwiertniaka.

Doskonale spisała się w nim drużyna Zespołu Szkół Elektrycznych zajmując I MIEJSCE!!!

Podopieczni Pana Jacka Gołębiowskiego pokonali zespoły „Ekonomika”, II LO, I LO rezerwy i awansowali do półfinału, w którym pokonali pierwszy zespół I LO z wynikiem 17: 15. W finale nasza drużyna zmiotła zespół „Gastronomika” 17:7

Nasz zespół wystąpił w składzie:

Krzysztof Czyżniejewski z klasy 3 TO

Bartosz Późniak – kapitan – z klasy 3 TB

Kamil Roburski z klasy 3 TB

Franek Krasowski z klasy 2 TA

GRATULUJEMY!!!


 
PROJEKT MATURA+ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Kilkudziesięciu uczniów naszej szkoły wzięło udział w spotkaniu otwierającym projekt MATura+ w Multikinie w Gorzowie Wielkopolskim. Projekt ten realizowany przez firmę Elimat, Bank Gospodarstwa Krajowego oraz Fundację Empiria i Wiedza, które w ramach inicjatywy przeprowadzają bezpłatny kurs online przygotowujący uczniów do matury z matematyki na poziomie podstawowym. Projekt obejmuje 160 godzin lekcyjnych, w których bierze udział 1500 uczniów z województwa lubuskiego, warmińsko-mazurskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko – pomorskiego, opolskiego oraz dolnośląskiego. Prowadzącym zajęcia jest pan Dariusz Kulma, ceniony nauczyciel matematyki i autor cyklu książek „Jak zdać maturę z matematyki?”. Koordynatorami projektu z ramienia szkolnego jest pani Edyta Fabian, Dominika Jastrząb, Magdalena Ludwiczak i Karolina Szpiganowicz.

 Dominika Jastrząb


 
TROCHĘ KULTURY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

20 września uczniowie klasy 5 TP mieli okazję uczestniczyć w lekcji muzealnej w Spichlerzu. Prowadzeni przez pana Krzysztofa Jędrzejczaka odbyli niezwykłą podróż w Krąg Arsenału 1955. Wystawa nazwą nawiązuje do słynnej Ogólnopolskiej Wystawy Młodej Plastyki w warszawskim Arsenale z 1955 roku, która obyła się pod hasłem ,,Przeciw wojnie, przeciw faszyzmowi”. Imponujący zbiór malarstwa, rysunku i grafiki stanowi jedną z najwartościowszych kolekcji polskiej sztuki powojennej. O dużym zainteresowaniu uczniów świadczą niekończące się pytania uczestników oraz żywe dyskusje w trakcie przerwy.

 Danuta Cywicka


 
OSTATNIE POŻEGNANIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi Ireneusza Koniecznego.

Spoczywaj w spokoju, na zawsze pozostaniesz w Naszej pamięci.


 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 201
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.